Умови та політика RADAR

На цій сторінці ми виклали факти і умови, які потрібно знати при використанні послуг RADAR

Угода з клієнтом
Захист домашніх улюбленців

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по Захисту твого домашнього улюбленця — для того, щоб ти завжди міг знайти його, якщо він загубиться.

Детальніше

Угода з клієнтом
Захист багажу

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твого багажу — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода з клієнтом
Захист документів

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твоїх документів — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода з клієнтом
Захист ключів

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твоїх ключів — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода про надання
послуги RADAR.Screen

Угода надає повну інформацію про наш підхід та правила надання послуги RADAR.Screen комплексно, та детально з точки зору кожної складової, щоб ти міг користуватися нею зручніше та з повним розумінням кожного нюансу.

Детальніше

Правила надання
послуги RADAR.Screen

Правила надання послуги надають детальне розуміння, як працює механізм RADAR.Screen і як зручно користуватися усіма доступними тобі можливостями сервісу.

Детальніше

Політика конфіденційності
RADAR.Screen

Політика конфіденційності RADAR.Screen обумовлює порядок отримання, збереження та використання даних, які ми отримуємо від тебе через наш дотаток та твій акаунт на сайті — щоб забезпечити прозорість наших взаємовідносин та подбати про твою приватність.

Детальніше

Угода з клієнтом "Охоронець КредитМаркет"

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні ключів, документів та телефону — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше
Закрити
Закрити

Залишились питання? У нас є відповіді

Залиш свій номер телефону і наш експерт розкаже про деталі наших послуг та продуктів