Передзвоніть мені
Закрити

Умови та політика RADAR

На цій сторінці ми виклали факти і умови, які потрібно знати при використанні послуг RADAR

Політика конфіденційності RADAR.Smart

Політика конфіденційності RADAR.Smart обумовлює порядок отримання, збереження та використання даних, які ми отримуємо від тебе через наш дотаток та твій акаунт на сайті — щоб забезпечити прозорість наших взаємовідносин та подбати про твою приватність.

Детальніше

Ліцензійна Угода з Клієнтом RADAR.Smart

Ліцензійна угода надає повну інформацію про наш підхід та правила надання послуги RADAR.Smart комплексно, та детально з точки зору кожної складової, щоб ти міг користуватися нею зручніше та з повним розумінням кожного нюансу.

Детальніше

Пояснювальна інструкція RADAR.Smart

Пояснювальна інструкція до послуги надає детальне розуміння, як працює механізм RADAR.Smart і як зручно користуватися усіма доступними тобі можливостями сервісу.

Детальніше

Угода з клієнтом
Охорона багажу

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твого багажу — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода з клієнтом
Охорона документів

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твоїх документів — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода з клієнтом
Охорона ключів

Угода містить важливу інформацію про порядок надання послуги по охороні твоїх ключів — для того, щоб ти детально знав, як це працює.

Детальніше

Угода про надання
послуги RADAR.Screen

Угода надає повну інформацію про наш підхід та правила надання послуги RADAR.Screen комплексно, та детально з точки зору кожної складової, щоб ти міг користуватися нею зручніше та з повним розумінням кожного нюансу.

Детальніше

Правила надання
послуги RADAR.Screen

Правила надання послуги надають детальне розуміння, як працює механізм RADAR.Screen і як зручно користуватися усіма доступними тобі можливостями сервісу.

Детальніше

Політика конфіденційності
RADAR.Screen

Політика конфіденційності RADAR.Screen обумовлює порядок отримання, збереження та використання даних, які ми отримуємо від тебе через наш дотаток та твій акаунт на сайті — щоб забезпечити прозорість наших взаємовідносин та подбати про твою приватність.

Детальніше
Закрити